O nas


lek. wet. Wojciech Smoliński

Od momentu opuszczenia murów ART w Olsztynie przed 16-u laty niezmiennie związany jest z przychodnią przy ul.Piskorskiej.

Dobytek: psy - owczarek niemiecki i doberman

Hobby: zwierzęta, wędkarstwo, szachy, książka

lek. wet. Martyna Kamińska

W przychodni ARKA pracuje od 2015r oku. Ukończyła wydział medycyny weterynaryjnej na UWM w Olsztynie. W naszej przychodni zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób psów i kotów.

lek. wet. Maciej Głębicki

lek. wet. Maciej Głębicki

Tytuł lekarza weterynarii otrzymałem na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w 2015 roku. Już na etapie studiów związałem się z dziedziną kardiologii małych zwierząt, której poświęcałem najwięcej czasu odbywając staże i praktyki kliniczne. Po studiach nabierałem doświadczenia pod okiem Doktora Tomasza Ciecieląga. Obecnie konsultuję pacjentów w kilkunastu zakładach leczniczych, przeprowadzam badania w kierunku wad wrodzonych, screeningi hodowlane. Stale podnoszę swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach tematycznych w kraju i zagranicą. Od 2016 roku jestem członkiem ESCV ( European Society of Veterinary Cardiology – Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologów Weterynaryjnych).

https://vetcardio.net/

lek. wet. Paweł Ubysz

lek. wet. Paweł Ubysz

Ortopeda z dużym doświadczeniem wykonuje zabiegi ortopedyczne W Przychodni Arka udziela konsultacji ortopedycznych oraz radiologicznych.

  • wczesna diagnostyka schorzeń stawów m.in dysplazji stawów biodrowych oraz łokciowych
  • zerwanie więzadła krzyżowego przedniego
  • zwichnięcie rzepki
  • operacje dysplazji stawów łokciowych
  • złamania kości

tech. wet. Magdalena Malinowska

---

tech. wet. Anna Słupczewska

---

tech. wet. Monika Wiśniewska

tech. wet. Monika Wiśniewska

-

Wróć do strony głównej