Weterynarz mobilny


Wizyty domowe do Państwa pupila mają na celu zaoszczędzenie niepotrzebnego stresu zwierzęciu oraz zapewnienie wygody dla właściciela.

Weterynarz mobilny działa na terenie Torunia oraz w promieniu 10 km od granic miasta. Oferujemy również wizyty poza obszarem naszego działania oraz w naszej siedzibie po odpowiednio wczesnym umówieniu się. Zapraszamy do ustalenia terminu i godziny w jakich Nasz lekarz może przyjechać do Państwa domu drogą telefoniczną. Warto jednak pamiętać, że w niektórych przypadkach udzielenie pomocy lekarskiej w Państwa domu jest niemożliwe. W takich też przypadkach zalecamy dla dobra pupila, aby wizyta odbyła się w Przychodni. 

 

kociak
Zapraszamy do współpracy właścicieli zwierząt z Torunia i okolic. Wizyty odbywają się 7 dni w tygodniu. Dojeżdżamy do wszystkich dzielnic Torunia.

W okolicy do: Brzozówka, Głogowo, Turzno, Łysomice, Lulkowo, Przysiek, Górsk

Wizytę można umówić codziennie od godz. 8:00 do 20:00 pod nr telefonu:
56 659 92 81

Wizyty domowe odbywa lek. wet. Wojciech Smoliński.

Na cenę wizyty domowej składa się koszt dojazdu do właściciela zwierzęcia, koszt podanych leków, a także opieka lekarska. W godzinach nocnych, w niedziele oraz święta do ceny doliczana jest dodatkowa opłata. 

Zapraszamy również do wizyty w Przychodni Weterynaryjnej "Arka":
Toruń, ul. Piskorskiej 7i, wjazd od ul. Dziewulskiego na przeciwko Zespołu Szkół nr 16 im. Wandy Szuman

Wróć do strony głównej